Boardgame Brothers Spellendag

Dit najaar nemen we de 100e aflevering van onze podcast op. Wat ooit begon als een coronaproject is zes jaar later de langst lopende Nederlandse podcast over bordspellen en alles wat daarbij komt kijken. Omdat met name Falco wel van een uitdaging houdt willen we dit groots vieren. Daarnaast wordt dit najaar voor het eerst de nationale spellenweek georganiseerd van 26 oktober t/m 1 november. Net als ons hebben de organisatoren het doel om mensen met elkaar in contact te laten komen. Wat is er mooier dan deze twee zaken te combineren!

Op zaterdag 31 oktober organiseren wij van 10.30 tot 18.00 op de Gooise Praktijkschool in Hilversum onze spellendag. We gaan er een dag vol spellen en gezelligheid van maken. Of je nu een doorgewinterde spellenliefhebber bent of nog moet ontdekken welk spel bij je past, iedereen is welkom! Het mooie van dit alles is dat het helemaal gratis is!

VAN ALLES WAT
Tijdens deze dag is er voor iedereen wat te beleven. Van jong tot oud en voor mensen die nog nooit hebben gespeeld tot veelspelers. Hieronder een overzicht wat er allemaal op de planning staat.

– XL spellen: Bekende spellen maar dan een maatje groter!
– Vrij spelen: Ontdek nieuwe spellen, speel je favoriet of schuif aan bij andere!
– Toernooien: Strijd met andere om de overwinning bij Star Wars: Legion en Terraforming Mars!
– Pubquiz: Test je kennis over bordspellen en alles wat daarbij komt kijken in de pubquiz!

AANMELDEN
Vanwege de beperkte capaciteit van de locatie wordt het erg op prijs gesteld om je voor onze spellendag aan te melden, dit kan via onderstaande link. Op deze manier houden wij enigszins het overzicht en kunnen we jullie op de hoogte houden van de planning.

Aanmelden Boardgame Brothers Spellendag

Wij kijken er in ieder geval naar uit om deze dag met jullie te beleven en laten we er mooi spellenfeest van maken. En onthoud, spelen verbroedert!

Mark Stoop

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *